Zincir Balon Kapı Süslemesi
Ürün Detayları
  • Zincir Balon Kapı Süslemesi
  • Zincir Balon Kapı Süslemesi
Ürün Özellikleri

Zincir Balon Süslemesi

 

İstanbul,Kocaeli ve Sakarya Balon süsleme, Balon dekorasyonu hizmeti, Uçan balon süslemeleri, Sütun balonlar, Kalp balon süslemeleri, Kutlama balonları, Yer balonları, Balon kapı kemeri zincir

 

Sünnet düğünü için balon süslemeleri: Sünnet alanı balon papatyalarla süslenir. Girişe balondan kapı kemeri yapılır. Sünnet çocuğunun adının yazdığı balon ağacı yapılır. Sünnet düğünü için balon süslemesi istediğiniz renklerde, sünnet çocuğunun tuttuğu takımın renklerinde veya sünnet düğünü konseptine uygun mavi renklerde olabilir.

 

Açılış organizasyonları için balon süslemesi: Karşı cephenize çevreden farkedilmenizi sağlayacak zincir balon süslemesi yapılır. Girişe, ön cepheye veya vitrine kemer şeklinde balon yapılır. İç mekan ise balon papatyalar ve balondan nazar boncuğu ile süslenir.

 

Doğum günü partileri için balon süsleme: Doğum günü konseptine uygun süsleme balonları ile doğum günü

alanının süslenmesi ve uçan balon süslemeleri. 

 

Fuarlar için balon süsleme: Fuar standı ve fuar alanlarının balon süslemesi. Baskılı reklam balonları. Baskılı uçan balonlar.

 

Davet, şenlik, piknik, kokteyl, kutlama, kermes, karnaval, özel gün, parti, eğlence ve benzeri etkinlikler için balon süsleme çalışmaları.Detaylı Bilgi Almak İçin
Diğer Ürünler