Noel Baba Hediye Servisi
Ürün Detayları
  • Noel Baba Hediye Servisi
  • Noel Baba Hediye Servisi
  • Noel Baba Hediye Servisi
Ürün Özellikleri

Sevdiklerinize Hediyelerini Noel Baba İletsin

Sevdiklerinize yılbaşı hediyelerini kendiniz vermek yerine noel babanın bizzat vermesini ister misiniz? Noel baba hediye servisi hizmetimizden yararlanarak hediyelerinizi sevdiklerinize noel baba ile iletebilirsiniz. Hiç beklemediği bir anda bu güzel süpriz ile karşılaşan insanların daha da mutlu olması elbette kaçınılmaz.


 

Noel Baba Hediye Servisi Nasıl Gerçekleşir?

Sevdikleriniz için temin ettiğiniz yılbaşı hediyesi Noel Baba kostümlü tiyatro oyuncusu animatörler tarafından Noel Baba karakterine uygun mizansenler, diyaloglar eşliğinde yeniyıl hediyesi Noel Baba’nın heybesinden kendilerine takdim edilir. Neol Baba ton ton görünüşü, çoşkulu ho ho hoo sesi, ve elindeki çanın tıngırtısıyla daha ilk göründüğünde herkes için hoş bir sürpriz olmaktadır.


 


 

Mağazanızı Noel Baba İle Şenlendirin

İşyeri veya mağazanızda müşterilerinizi noel baba karşılasın ve dilerseniz promosyon ürünlerinizi dağıtmanızda size yardımcı olsun. Hem müşterileriniz memnun olsun hemde siz sıradan bir yılı sıradışı bir şekilde uğurlayın.


 


 

Mağaza ve ya AVM ler için Noel Baba Servisi

Mağazanızın ve ya AVM nizin ziyaretçileri Noel Baba tarafından sürpriz bir şekilde karşılansın istersiniz öyle değil mi? Promosyonlarınız ve tanıtım materyalleriniz Noel Baba tarafından Noel Baba karakterine uygun mizansenler, diyaloglar, ve ho ho hoo sesleri eşliğinde dağıtılır.Detaylı Bilgi Almak İçin
Diğer Ürünler