Anket Hizmeti
Ürün Detayları
  • Anket Hizmeti
  • Anket Hizmeti
  • Anket Hizmeti
Ürün Özellikleri

Müşteri memnuniyeti anketleri nasıl oluşturulur?

Müşterilerinizin sizinle ilgili neler söylediğini hiç merak ettiniz mi? Müşteri sadakatini arttırmak mı istiyorsunuz? Sosyal medyanın müşteriyi ilgi odağı haline getirdiği, rekabetçi bir piyasada müşterilerinizin tam olarak ne düşündüğünü bilmek çok önemlidir.Müşteri memnuniyeti anketleri, müşterilerinizi memnun etmek ve sizi savunmalarını sağlamak için gereken geri bildirimleri size sağlar.

Anketlerle işletmenizi nasıl geliştirirsiniz?

Aslında çalışmamız müşteri memnuniyetini ölçen işletmelerin ölçmeyenlere göre kendilerini "başarılı" olarak tanımlamalarının üçe bir oranında daha mümkün olduğunu gösterdi.

Bir tüketici anketi müşterilerinizin beğendiklerini, beğenmediklerini ve var olan geliştirme alanlarını saptamanıza yardımcı olur. Örneğin, ortalama bir müşteri fiyatlarınız hakkında ne düşünüyor? Çok mu yüksek? Tam kararında mı? Personeliniz müşteri hizmetlerinde ne kadar iyi veya müşteri ilişkileri ekibiniz mevcut ve olası müşterilerinizin artan ihtiyaçlarını ne kadar iyi anlıyor? Müşterilerinizi rahatsız eden müşteri deneyimiyle ilgili herhangi bir şey yok mu? Hatta sizinle iş yapmayı neden bıraktıklarını, onları nasıl geri kazanacağınızı ve ileride müşteri kayıplarını nasıl engelleyeceğinizi öğrenmek için de müşterilerinize anket yapabilirsiniz.

Müşteri ihtiyaçlarına göre, çalışanlarınızı dönüm noktalarına ulaşmaya teşvik edin. Yeni bir ürün geliştiriyorsanız veya var olan bir ürünü güncelliyorsanız, müşterileriniz tasarım ve işleyiş hakkında size değerli geri bildirimler sunabilir. Çoğunlukla müşteriler, aksi durumda gözden kaçacak sorunlara ışık tutacaktır.Detaylı Bilgi Almak İçin
Diğer Ürünler