Müşteri Hizmetleri +90 850 522 32 15

Hakkımızda

KOSTÜM HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİR


Deneyimi ve tecrübeyi kumaşlarla buluşturan Folklor Kostüm; 1998 Neşe Hatun tarafından kuruldu. Sık sık gördüğümüz tv dizileri, sinema filmleri, reklamlar, dans ve animasyon kostümleri, şarkı klipleri, fotoğraf çekimleri, masal kahramanları, Osmanlı kostümleri, tiyatro oyunları ve daha bir çok gösteri kostümleriyle sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. 

 

Hayal ettiğiniz, bir yerde gördüğünüz özel sipariş kostüm tasarımlar için dikim ve kiralama imkanı sağlayan Folklor Kostüm'ü biz çok sevdik. İç dünyanızı,hayallerinizi yansıtabileceğiniz eğlenceli ve büyülü olan bu kostüm ve organizasyon firması, kıyafetlerin tamamlayıcısı olan aksesuarlarınız içinde her çeşit model bulunduruyor. Düşük fiyata yüksek kalite isteyenler; bu renkli dünya tam da size göre!

Kostümlerle sınırlı kalmayan bu firma; Folklor Organizasyon ve Kardan Adam Organizasyon ile siz değerli müşterilerine 8 yıldır geniş kapsamlı imkanlar sunmaya devam ediyor! Ayrıca istediğiniz organizasyon fikrini, özgün düşünceler ile zenginleştirip yılların verdiği deneyimler ile birleştirerek üst seviye hizmet sağlamaktadır.

Özel partiler, mağaza açılışları, kokteyl, sünnet, doğum günü, kına, nişan, düğün gibi özel günlerinizde sizlerin yanında olmaktan gurur duyuyor. Onlar işlerini yüksek kalite ve sınırsız hizmet ile yaparken siz de keyifli anlarınızın tadını çıkaracaksınız. Resmi siteleri olan; 'www.folklorkostum.com' hayallerin gerçek olması için ziyaretçilerini bekliyor.

Unutmayın ki, kostümler çocukların hayal dünyasını geliştiren bir oyuncaktır!
 

Folklor Kostüm, binlerce kostüm ve aksesuarın kiralandığı, isteğe bağlı olarak kişiye özel dikilen giysileriyle bu alanda hizmet veren Türkiye'nin en büyük kostüm sağlayıcısıdır. Kostüm, özellikle tiyatro ve sinema gibi sanat türlerinde kıyafetlerin tümüne verilen genel addır.
Sözcük, Latince "gelenek" anlamına gelen "consuetudo" sözcüğünden, İtalyanca ve Fransızcaya 18. yüzyılda, bir sanat terimi olarak "sahnede canlandırılan dönemde giyilen geleneksel giysiler" anlamında geçmiştir. Almancada da aynı şekilde kullanılmaktadır.

Yükleniyor...